duyuruSizde hemen en iyi müzikleri dinlemek için radyonuzu açın!
facebook twitter instagram skype

Hakkımızda

MavimFM Radyolu Sohbet Odaları

MavimFM Radyolu Sohbet Sunucusu olan Mobilci.Net bünyesinde binlerce kullanıcılarına yıllardır kesintisiz Radyolu Sohbet imkanı sağlamaktadır. Kullanıcılarına Ücretsiz Bedava Radyolu Sohbet adı altında Arkadaşlık Sitesi sağlayan, kullanıcılarına CanlıFm olarak radyo hizmeti vermektedir. MavimFM içerisinde bulunan Bay ve Bayan Dj kullanıcılarımız sizlere Canlı anonslu olarak şarkılar Söylüyor. MavimFM adını tam olarak da bundan sebep alıyor, Dj kullanıcılarına Canlı Canlı şarkılar, şiirler Söyletiyor.

Türkiye’nin 81 iline Sohbetli Radyo sağlayan MavimFM sadece ülkemize değil. Özellikle yurt dışında yaşayan gurbetçi Türklerin vatan hasretlerini bir nebze de olsa dindirmek amacıyla herkezi bir araya topluyor. Almanya, Belçika, Hollanda, Fransa, İsviçre, Avusturya, Azerbaycan başta olmak üzere pek çok ülkede yaşayan Türk vatandaşlarının her zaman ilk tercih olarak seçtiği MavimFM içerisinde doyumsuz bir Radyolu Sohbet sizleri beklemektedir. Üstelik tüm bu hizmetleri tamamen ücretsiz bedava olarak sağlamaktayız.

SöyleFm Bay ve Bayan Dj kullanıcılarına Canlı Canlı şarkılar söyletirken sizler ise istek ve armağan parçalar dileyebilirsiniz. Kullanıcılarını daima dinç ve canlı tutan her zaman hareketli Sohbeti eksik olmayan kullanıcılarına Sohbet ederken istedikleri parçaları dinleten MavimFM.Com slow saatinde bile canlılığı bitirmiyor. Üstelik MavimFM ‘de Dj olmak isteyen kullanıcılarına daima Dj’lik yapma fırsatı sunuyor. Bilmiyorum veya acemiyim demeyin MavimFM içerisinde Uzman Dj ekibimiz tarafından eğitilerek Profesyonel Dj olarak bizlerle yayın almaya devam ediyorsunuz.

MavimFM Mobil Radyo

MavimFM kullanıcılarına sadece web üzerinden değil. Mobil olarak da Sohbetli Radyo imkanı sağlıyor. Web sitemiz üzerinden sunduğumuz CanlıFm radyomuz ile Sohbet’e bağlanmadan djlerimizi dinleyebilir, istek ve armağan parçalar dileyebilirsiniz. Mobil olarak MavimFM web sitemize girdiğiniz de otomatik olarak mobil uyuma çevrileceksiniz. Üstelik web sitemizin mobil uyumundan memnun kalmayan kullanıcılarımız için Playstore’den indirebileceğiniz Mobil uygulamalar da ürettik.

Siz değerli kullanıcılarımızın rahat rahat keyif ile Canlı Söylenen radyomuzu dinlemesi için ürettiğimiz mobil uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. MavimFM dünya çapında Radyolu Sohbet ve Sohbetli Radyo olarak duyulmuş ve kullanıcılarına ismini tescillemiştir. Günümüzde internette vakit geçiren insanların tercih ettiği Radyolu Sohbet Sitesi sizlere en hit parçaları reklamsız ve kesintisiz olarak sunuyor.

Sohbet Girişi sohbet

MavimFM.Com Canlı Radyo ve Sohbet Sitesi

Yılın En iyi Top Listesini Bide Bizim Gözümüzden Görmek ister misin?

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2022 Copyright - MavimFM.Com