duyuruSizde hemen en iyi müzikleri dinlemek için radyonuzu açın!
facebook twitter instagram skype

MavimFM

MavimFM

Kısa zaman da yapmış olduğu eğlenceli yayın programı sayesinde müzik severlerinde vazgeçemediği adresler arasında yer almayı başaran Mavim FM sanal radyo frekansından yayın hayatını da başarıyla sürdürmektedir.
Türkiye merkezli ve tüm dünya genelinde tüm gün keyifli bir müzik hizmetleri de sunulmaktadır.
Türkiye ve Dünyada de ilk defa yabancı müzik radyo yayını yapmış olan kanal içerisinde tüm gün en popüler sanatçıların yabancı şarkılarını da dinleyebileceksiniz.

Günümüzde yabancı şarkı seven kişiler oldukça çok olduğundan dolayı artık ne zaman yabancı müzik dinlemek isterseniz hemen sizler de Mavim FM Radyo açarak dinlemeye başlayabilirsiniz.
Yabancı hit müzik dinlemek isteyen kişiler için en iyi alternatiflerden biri olarak karşımıza çıkan MavimFm dinle ayrıcalığını da online kullanıcılarına da en iyi şekilde yaşatmaya çalışmaktadır. Uydudan rahatlıkla dinlenebilen kanal da tüm gün en hit yabancı şarkılar çalmaktadır. Favori karnaval radyoları arasında yer alan kanal da güzel bir gün geçirebilme şansına da sahip olacaksınız.

Bundan böyle istediğiniz her an en hit parçaları da herhangi bir sorun yaşamadan gönül rahatlığı ile dinleme şansına sahip olacaksınız. Ücretsiz bir şekilde internetten yayın yaparak müzik hizmeti veren Mavim FM canlı Dinle farkı ile ortamlarınıza geliyor.


Sohbete Bağlan


Yazar: OmerAti

Görüntüleme: 535

Kategori: Aşk Radyo, Mavi Fm, Radyolu Sohbet Odaları, Sohbet Odaları, Sohbetli Radyo, Yeni Şarkılar

Yayınlanma Tarihi: 12 Mayıs 2022

2 Yorumlar
Mavii

MavimFm Ayrıcalığıyla Müziğin Sohbetin Eğlencenin Keyfi Muhteşem yolculuğuna devam ediyor. Emegi gecenlere Teşekkürler...


Cesogmk

Seviyeli sohbetin tek adresi


Cevap bırakın

Sohbet Girişi sohbet

MavimFM.Com Canlı Radyo ve Sohbet Sitesi

Yılın En iyi Top Listesini Bide Bizim Gözümüzden Görmek ister misin?

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2022 Copyright - MavimFM.Com