duyuruSizde hemen en iyi müzikleri dinlemek için radyonuzu açın!
facebook twitter instagram skype

Mavi Fm

Mavi Fm

Mavim Fm

Mavim Fm başlıklı yani adlı makalemde siz değerli kullanıcılarımıza sunulan canlı radyo fm ve dahasını anlatacağım. Sohbetli radyo olarak sizlere sohbet siteleri kurulduğu günden bu yana hizmet sağlamaktayız.

Mavi Fm

Mavim Fm

Sohbet siteleri ülkemizde kurulduğu günden bu yana içerisinde Mavim Fm adı ile canlı sohbetli radyo bulunuyor. Mavim Fm olarak sizlere sağladığımız canlı radyo içerisinde sabah ayrı akşam ayrı gece ayrı olarak değişik isimler ile sizleri ağırlamaktayız.

Farklı radyo siteleri arasında bulunan Mavim Fm sabahları Mavim Sabah Fm olarak, akşamları Mavim Akşam Fm olarak, geceleri ise MavimGece Fm olarak sizlere sunulmaktadır. Canlı radyomuz sohbetli olduğu için yaş sınırlaması bulunmaktadır. Sohbetli radyomuz içerisine 18 yaşından küçüklerin girmesi kesinlikle yasaktır. Sitemiz yani Sohbetli radyomuz içerisinde ki kullanıcılarımız 18 yaşından büyük yetişkinler olmaktadır.

Sohbetli Radyo Mavim Fm

Canlı olarak sizlere sağladığımız radyo Mavim Fm adı ile sunulurken içerisinde sohbet ve chat yapmanız için de odalar bulunmaktadır. Mavim Fm sadece djlerin bulunduğu canlı radyo değildir. İçerisinde sohbet, chat, oyun ve yarışma kanallarının bulunduğu eğlenceli odalardır.

Üstelik Mavim Fm sohbetli radyo içerisinde sadece bir il veya bir bölgeden değil. Türkiye’nin 81 ilinden ve dahi farklı ülkelerden binlerce bay/bayan kullanıcılar bulunuyor. Binlerce kullanıcıların arasında ülkemizden olduğu gibi farklı ülkelerden gurbetçi kullanıcılar da bulunuyor.

Gurbetçi kullanıcılarımız da Mavim Fm sohbetli radyo içerisinde canlı olarak radyo dinlediği gibi armağan ve istek parçalarda bulunuyor. Kendilerine memleketlerinden yeni arkadaşlar ediniyor. Üstelik Mavim Fm Sohbetli Radyo içerisinde ülkemizde ki kullanıcılarımıza olduğu gibi farklı ülkelerde ki gurbetçi kullanıcılarımıza da tamamen ücretsiz bedava sohbetli radyo hizmeti sağlamaktayız.

Mobil Mavim Fm

Mobil Mavim Fm başlığını sizlerin sohbetli radyomuz içerisine akıllı cep telefonları ile girebileceğinizi anlamanız için yazıyoruz. Sohbet siteleri kurulduğu yıllar akıllı cep telefonları olmaması sebebiyle mobil hizmet sağlayamıyordu.

Lakin akıllı cep telefonlarının çıkmasıyla ülkemizde ve dünya genelinde yoğun ilgi ve talep görmesinden dolayı sohbetli radyolar hızla mobil uyuma geçti. Yıllardır masaüstü ve leptap bilgisayarlar ile sizlere sunduğumuz hizmeti artık mobil olarak da tamamen ücretsiz bedava bir şekilde sunuyoruz.


Yazar: OmerAti

Görüntüleme: 458

Kategori: Mavi Fm

Yayınlanma Tarihi: 30 Mart 2022

Cevap bırakın

Sohbet Girişi sohbet

MavimFM.Com Canlı Radyo ve Sohbet Sitesi

Yılın En iyi Top Listesini Bide Bizim Gözümüzden Görmek ister misin?

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2022 Copyright - MavimFM.Com