duyuruSizde hemen en iyi müzikleri dinlemek için radyonuzu açın!
facebook twitter instagram skype

Konya Radyosu

Konya Radyosu

Konya Radyosu

Konya Radyosu içerisinde bay ve bayan olmak üzere binlerce Konyalı kullanıcı Sohbet Chat yaparak odalar içerisinde Dj ‘lerimizin seslerinden canlı radyo dinliyor.

İlimizin Sohbetli radyosu içerisinde 18 yaşından büyük bay ve bayan olmak üzere binlerce Konyalı kullanıcı sohbet Chat yapıyor canlı radyo dinliyor. Konya Radyosu içerisinde sadece Konya ilinden dinleyicilerimiz değil. Türkiye’nin 81 ilinden bay ve bayan olmak üzere binlerce kullanıcılar Sohbetli Radyo içerisinde sohbet ederek radyomuzu dinliyor. Türkiye’nin 81 ilinden bay ve bayan olmak üzere kullanıcılar Konya Radyosu içerisinde olsa dahi. Farklı illerden olup da Konya Radyosu içerisinde sohbet Chat yaparak radyo dinliyor.

Konya Radyosu içerisinde ki Konyalı kullanıcılarımız ilimiz hakkında yeterli bilgilere sahiptirler. Fakat farklı illerden olup da Konya Radyosu içerisinde kendilerine Konyalı bay ve bayan arkadaş arayışları içerisinde olup da radyomuzu dinleyen kullanıcılarımız için ilimizi tanıtalım. İlimizi tanıyalım ki Konya Radyosu içerisinde Konyalı kullanıcılar ile Sohbet Chat yaparken yabancılık çekmeyelim.

Konya Radyoları

İlimiz Hakkında

Konya, Türkiye’nin yüzölçümü bakımından en büyük ili ve en kalabalık yedinci şehridir. 31 ilçeden oluşur. Konya İl Nüfusu: 2.250.020’dir. (2020) Trafik plaka numarası 42’dir. 1875’te kurulan Konya Belediyesi, 1987’de çıkarılan 3399 sayılı yasa gereğince “büyükşehir” statüsüne kavuşmuş olup 1989’dan beri belediye hizmetleri bu statüye göre yürütülmektedir. 2014’te 6360 sayılı kanun ile büyükşehir belediyesinin sınırları il mülki sınırları oldu.

Ekonomik açıdan Türkiye’nin gelişmiş kentlerinden biri olan Konya doğal ve tarihsel zenginlikleriyle de önem taşır. Dünyanın en eski yerleşimlerinden biri olan Çatalhöyük, 2012 yılında UNESCO Dünya Miras Listesi’ne alınmıştır. Şehir Anadolu Selçuklularının ve Karamanoğulları’nın başkentliğini yapmıştır. Türkiye’nin en önemli sanayi kentlerinden birisidir. Anadolu Kaplanlarındandır. Şehrin futbol takımı Konyaspor’dur. Yöresel yemekleri Etli ekmek, Bamya Çorbası, Mevlana böreği, Yağ Somunu, Tirit, Konya Pilavı, Sac arası ve fırın kebabıdır. Konya’nın simgeleri Mevlana Müzesi (Kubbe-i Hadrâ), çift başlı Kartal’dır.

Konya Radyosu Mobil

Konya Radyosu içerisine mobil olarak girebileceğinizi anlatmak amaçlı bu makalemi yazıyorum. Bilmenizi isterim ki mobil olarak sohbetli radyo içerisine girebilir, keyifli ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Mobil sohbetli radyo veya mobil radyolu sohbet odaları olarak adlandırdığımız odalar tamamen ücretsiz bedava olarak sizlere sohbet imkanı sunmaktadır.


Yazar: OmerAti

Görüntüleme: 340

Kategori: Aşk Radyo, Mavi Fm, Radyolu Sohbet Odaları, Sohbet Odaları, Sohbetli Radyo, Yeni Şarkılar

Yayınlanma Tarihi: 12 Mayıs 2022

Cevap bırakın

Sohbet Girişi sohbet

MavimFM.Com Canlı Radyo ve Sohbet Sitesi

Yılın En iyi Top Listesini Bide Bizim Gözümüzden Görmek ister misin?

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2022 Copyright - MavimFM.Com